تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - آشنایی با قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

آشنایی با قبرس

قرس یکی از جزایر توریستی است که طبیعت بسیار خاص و جاذبه های گردشگری خاصی را دارد که توریست های بسیار زیادی را به خود جذب می کند.آشنایی با قبرس موضوع اصلی این پست است که در آن به تشریح برخی جاذبه های گردشگری پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

سرزمین الهه عشق و زیبایی

 

یکی از زیباترین مناطق کشور قبرس است. این شهر اردو آثار باستانی بی شماری است که جاذبه های حضور را برای دوستداران تاریخ و تمدن دومقابل می کند. پافوس در فهرست میراث جهانی یونسکو به عنوان مخزن خزینه ای طبیعی و فرهنگی ثبت شده، پافوس آب و هوایی مدیترانه ای دارد.

بیشترین میزان رطوبت در ماه های ژوئیه و آگوست گزارش شده است. تلاقی و میزبان نوازی ساکنان پافوس مثل آب و هوای آن، گرم و دوست داشتنی است که این شهر را به مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات مبدل کرده است.

برای گردش در شهر انواع وسیله نقلیه در سترس شما قرار دارد. اما در رابطه با آزادی تاکسی یک نکته مهم را به یاد داشته باشید. در پافوس، تاکسی های بدون مجوز یا همان مسافربرهای شخصی قیمت هایی به مراتب ارزان تر از انواع مجوزدار دارند.

تنوع غذایی در پافوس طی مدت ها سنوات e اخیر با سرعت زیادی مراحل توسعه را طی کرده و هم اکنون دارای مراکز خرید بزرگ و مناسبی است. در کنار مراکز خرید مدرن، بازارهای سنتی نیز لطف خاص خود را دارند. صنایع دستی پافوس در میان گردشگران طرفداران زیادی دارد.

سرزمین الهه عشق و زیبایی

این سه شهر بندری در جنوب شرقی قبرس قرار دارند که از لحاظ صنعت تماشا توسعه بیشتری یافته اند، البته در تمام قسمت های ساحلی، سامان هتل و انواع جاذبه های توریستی اعم از كافه ها، تریاها و سایر مراکز تفریحی برای تمام سنین وجود دارد و دولت کنترل شدیدی بر هتل ها و خدمات توریستی دارد.

بهترین ماه ها برای جذب توریست از اوایل آوریل تا اکتبر است، اما به دلیل شرایط آب و هوایی بیگانه غریبه در فصل های مختلف، فراوانی از توریست ها، شتا ها به این کشور سفر می کنند، طوری که یک توریست قادر است صبح را در کوه های ترودوس به ورزش اسکی بپردازد و بعد از ظهر پس از طی مسافتی 45 دقیقه ای در دریا شنا کند.لارناکا (Larnaca)، این شهر ساحلی (واقع در قسمت جنوبی قبرس) با شهرک آیاناپا از تفریحی ترین نقاط قبرس است و گذرگاه بین المللی قبرس در این شهر قرار دارد، از جمله سواحل توریستی آن می توان به ساحل مکنزی و ساحل دکلیا اشاره کرد.

 همچنین دهکده سنتی Lafkara، مسجد Sulton Tekesihalla و کلیسای Agio Lazarios از دیگر نقاط شهری لارناکا هستند که دلربایی های دیدنی فراوانی دارند.

 برچسب ها

،

موضوعات مرتبط

کشور قبرس شمالی ،