تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - جزایر دیدنی و زیبای قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

جزایر دیدنی و زیبای قبرس

در این بخش از وبلاگ تور قبرس شمالی قصد داریم تا تعدادی از جزایر دیدنی و زیبای قبرس را به همراه جاذبه های آن برای شما معرفی کنیم. این جزایر سالانه میزبان گردشگران و مسافران بسیار زیادی از سراسر دنیا است. زیبایی های قبرس بی نظیر و از هر جهت منحصر به فرد می باشد. جزیره قبرس که مانند نگینی میان آب های زلال مدیترانه می درخشد، از جاذبه های توریستی و تماشا منحصر به فردی متمتع است. جاهای دیدنی قبرس بر خلاف تصور عام، به سواحل شنی و صخره ای و مناظر زیبای دریای مدیترانه خلاصه نمی شود. این جزیره با داشتن سابقه تاریخی کهن، در طول تاریخ بارها مورد توجه شاهی های بزرگ جهان قرار گرفته و از آن دوران یادگاری های بسیاری در دل خود جای داده است که  امروز به عنوان جاذبه های تاریخی قبرس یکی از دلایل  اصلی سفر گردشگران به این جزیره محسوب می شوند.

قبرس


ساحل آفرودیت

رانندگی در کنار ساحل پافوس، یکی از 5 شهر مهم قبرس با نمای فوق العاده خیره کننده، درست در جاده قدیمی بین لیماسول و پافوس، این ساحل را به افسانه ای ترین و معروف ترین جاذبه سیر قبرس تبدیل کرده است.

خلیج لارا

لارا بی با نمایی پانورما یکی از چشمگیر ترین سواحل شنی قبرس، محل تخمگذاری لاک پشت های سبز در فصل شتا می باشد.اگر میخواهید به این آفریدگان دوس داشتنی نزدیک شوید، سعی کنید آرامش آنها را بر هم نزنید

خلیج سرنا

خلیج سرنا بیشتر در بین مردم محلی محبوب و شناخته شده است. بهشتی پنهان و ساحلی کوچک که دلتان نمیخواهد آنجا را ترک کنید! در کافه ساحل سیرنا بی ، میزهای چوبی کوچکی در زیر سایه درختان قرار داده شده است.. بیشتر مردم نیکوزیا در اواخر تابستان به این جاذبه سفر قبرس سفر می کنند.

قبرس

قلعه کلوسی

اگر برای قلعه ها آزمون ها زیبایی برگزار می شد، قلعه کلوسی قطعا در جایگاه اول قرار می گرفت. این قلعه کوچک در بیرون از لیماسول قرار گرفته و یک مقر صلیبی قدیمی و یادآور اهمیت قبرس برای اروپایی ها در طول جنگ های صلیبی می باشد. کلوسی با موقعیت عالی در مرزهای ساحلی، اولین بار توسط شوالیه سنت جان به عنوان فرمانداری انتخاب شد.

موزه قبرس

قبرس پر از موزه و آثار قدیمی می باشد ولی موزه قبرس در شهر نیکوزیا، پایتخت قبرس، جاییست که میتوانید قدم به قدم با تاریخ جزیره آشنا شوید. این موزه با استعمال از جلوه های مصنوعی، شما را از عصر نوسنگی تا دوران عثمانی می برد تا هنر پیچیده آن دوران را مجسم کنید. این موزه مجموعه ای عظیم از مجسمه های تراکوتا متعلق به قرن هفتم قبل از میلاد را به نمایش می گذارد. حتی اگر سواحل قبرس را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کرده اید، حتما طی سفری نیم روزه به پایتخت بروید و از این موزه دیدن کنید.