تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - هرآنچه درباره سفر به قبرس باید دانست...
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

هرآنچه درباره سفر به قبرس باید دانست...

یکی از کشورهایی که همواره در کنار ترکیه بدلیل برخورداری از آب و هوایی مناسب مورد توجه ویژه توریست ها بخصوص گردشگران کشورهای سردسیر قرار داشته است، کشور قبرس بوده که سواحل زیبای آن همیشه زبان زد بوده است؛ ما در مقاله امروز قصد داریم درباره هرآنچه درباره سفر به قبرس باید دانست، با شما صحبت کنیم.

قبرس یکی از مقاصد بسیار مناسب برای سفرهای توریستی است که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. بطور مثال می توان به وجود فرهنگ های بسیار متنفاوت و مختلف در این سرزمین یا زیبایی های طبیعی و زیر ساخت های توریستی بسیار مناسب برای گردشگران اشاره کرد که همین موارد این سرزمین را به مقصدی بسیار مناسب برای سفرهای نوروزی و… تبدیل می کند؛ در مقاله‌ای که امروز برای شما آماده کرده‌ایم، با کلیات سفر به قبرس همراه شما خواهیم بود.

کلیات سفر به قبرس

فرهنگ های مختلف در قبرس

دلیل اصلی تفاوت فرهنگ در قبرس دو بخشی بودن این سرزمین می باشد. بخشی از این سرزمین بسیار زیبا ترک و بخشی دیگر از این کشور را یونانی ها تشکیل داده و همین نکته برای گردشگران بسیار جالب می باشد.

بخش ترک نشین این سرزمین مسلمان هستند که این موضوع برای ایرانیان مسلمانی که به این کشور سفر می کنند تا در ایام مناسب سال به استراحت و تفریح بپردازند، بسیار جذاب می باشد. در بخش اروپایی کشور قبرس می توانید فرهنگ زیبای یونانی را ملاحظه کنید که یکی از قدیمی ترین تمدن های موجود در کل تاریخ بوده و زیبایی های فرهنگی و باستانی بسیار زیادی دارد.

تلفیق دو فرهنگ ترک و یونانی در کنار ادیان مختلفی که در این سرزمین موجود است، بسیار زیبا و دیدنی می باشد که همین نکته یکی از برترین دلایل سفر مسافران کشور های مختلف به قبرس می باشد.

کلیات سفر به قبرس


دیدنی های قبرس

مهم ترین نکته که در یونان و قبرس به چشم هر توریستی می خورد، تاریخ این سرزمین است. کوریون باستان یکی از دیدنی ترین مناطق دیدنی قبرس می باشد که هر ساله تعداد بسیاری از بازدید کنندگان این سرزمین را به خود جذب می کند. در کنار این بنای زیبا شما می توانید از سواحل بسیار زیبای اطراف این مجموعه نیز دیدن کنید. منظره رو به دریای بسیار زیبا را می توان یکی از زیبا ترین تلفیق های جهان میان تاریخ و طبیعت دانست که چنین زیبایی خاصی را در کمتر کشوری می توانید مشاهده نمایید.

کلیات سفر به قبرس

دیگر موردی که در قبرس برای هر فردی زیبا و دست یافتنی می باشد، رشته کوه های این کشور است. دو رشته کوه اصلی قبرس برای هر گردشگری که به دنبال لذت بردن از طبیعت است، بسیار خاص و جذاب است که همین موضوع را می تواند یکی از مهم ترین ارکان توریسم در قبرس دانست.

حال در کنار این زیبایی های طبیعی می توانید به دیدن قلعه سنت هیلاریون در همین رشته کوه ها بپردازید که نمونه ی دیگری از تلفیق طبیعت و تاریخ می باشد. حال با وجود یک بنای تاریخی بسیار زیبا و ارزشمند به روی کوه های قبرس که یک منظره از اقیانوس را داراست را از دست نداده و در اولین فرصت به این جزیره بسیار زیبا سفر کنید.

کلیات سفر به قبرس

بی شک از جمله اساسی ترین علل محبوبیت تور قبرس نزد گردشگران ایرانی را باید به همین جاذبه های گردشگری بسیار زیبا و البته سواحل گرم و شنی این کشور کوچک نسبت داد. اگر تاکنون نتوانسته اید به این کشور سفر کنید، شاید تور قبرس نوروز ۹۷ یک فرصت ایده آل زود هنگام برای شما باشد. دقت داشته باشید که شما می توانید با استفاده از تور قبرس به این سرزمین بسیار زیبا مسافرت کنید. تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل از مهم ترین مواردی است که باید در خصوص قبرس بدانید و برای سفر خود در نظر داشته باشید.



موضوعات مرتبط

قبرس شمالی ، کشور قبرس شمالی ،