تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - سه هتل بسیار معرف قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

سه هتل بسیار معرف قبرس

هتل های بسیار خوبی در دنیا وجود دارد که بهترین خدمات را دارا می باشند، این هتل ها بسیار زیبا اطراحی شده اند و زیر ساخت های بسیار خوبی را دارند، مسافران و گردشگران با اقامت در این هتل ها از لذتی وصف نا پذیری برخوردار می شوند. در ادامه با تور قبرس شمالی همراه باشید تا سه هتل بسیار معرف قبرس جزیره ای مدیترانه ای در جنوب ترکیه می رایحه که كناره ها ناروا و آبهای فیروزه اس وسوسه انگیز آن میلیون ها مسافر تور قبرس را به خود جذب می کند.. داخل جزیره پر از باغ های زیتون و مرکبات و روستاهای کوچک و دوست داشتنی می باشد. آب و هوای قبرس در فصل بهار و همچنین خزان و بهار مطبوع و دل انگیز است و همچنین غذاهای سنتی Cyprus طرفداران زیادی دارد.در اینجا 5 تا از بهترین هتل های قبرس برای اقامت در این جزیره دیدنی را معرفی می کنیم.

هتل های قبرس


هتل آناسا

هتل آناسا “Annasa” یکی از منحصر به فرد ترین هتلهای 5 ستاره قبرس و زیباترین هتل های شهر پلیس “Polis”، در کنار خلیج غرب قبرس قرار دارد.. هتل آناسا قبرس تمامی امکانات رفاهی و تفریحی مثل ورزشهای آبی، برم و غیره را در اصالت میهمانان می گذارد.. این هتل خانوادگی آناسا، فضایی مناسب برای سفرهای خانوادگی و ماه عسل دارد و سواحل زردرنگ آن اقامتی بی نظیر و فراموش نشدنی رقم می زند.

هتل آلمیرا

هتل آلمیرا “Almyra” یکی از شیک ترین هتل های پنج ستاره در قبرس، در فاصله کمی از شهر تاریخی پافوس، قبرس وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است.. نمای خیره کننده دریا، چهار رستوران عالی، کلوب بازی کودکان و سایر امکانات فوق العاده هتل آبگرم آلمیرا را به یکی از لوکس ترین هتلهای قبرس تطور کرده است.

هتل های قبرس

هتل ساحلی کلمبیا

هتل کلمبیا “coulombia” یکی از بهترین هتل های ساحلی قبرس می ریح که 94 سوئیت لوکس در اطراف یک آبگیر دارد.. این هتل کلمبیا بیچ پافوس به دلیل نمای بی نظیر، معماری خیره کننده و تمیزی هتل بارها زننده جایزه پرچم آبی شده است.. آبگرم هبه در این هتل خانوادگی یک مکان فوق العاده برای استراحت و ماساژ درمانی می باشد.

هتل ساحلی گلدن بای لارناکا

هتل ساحلی گلدن بای یکی از هتل های ۵ ستاره و مشهور در قبرس است که در شهر معروف لارناکا جدید است.  هتل ساحلی گلدن بای دارای امکانات برجسته است که توریست ها می توانند از آن در مدت زمان اقامت خود قسمت بختك مند شوند.

هتل های قبرس

هر خانه در این هتل از تراس مخصوص رو به دریا، امکانات رفاهی نظیر سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو با گیرنده ماهواره، پلی استیشن سونی، لوازم دم کردن چای و قهوه و مینی بار برخورداند. اگر از سوئیت های هتل گلدن بای استفاده کنید از تخت های آفتاب گیری مخصوص در کنار ساحل نیز شانس مند خواهید بود. هتل گلدن بای یکی از بهترین هتل های قبرس است.