تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - صومعه بلاپس کشور قبرس شمالی
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

صومعه بلاپس کشور قبرس شمالی

در صورتی قصد سفر به هر کشوری را دارید باید قبل سفر خود تا حدی در مورد جاذبه های گردشگری کشور مورد نظر اطلاعاتی را دربرداشته باشید. یکی از کشورهایی که باید در مورد آن بدانیدقبرس شمالی می باشد که دارای دیدنی های بسیار زیادی می باشد. در ادامه قصد داریم که شما را با صومعه بلاپس کشور قبرس شمالی  بیشتر آشنا سازیم.
صومعه بلاپس

این دیر در حقیقت گوشزد هنر معماری زیاد زیبای گوتیک (قوم آلمانی) است که در کوه های شهیر «پنج انگشت» حادث :اسم تازه در گیرنه، می باشد. مکانی که ترکیبی از یک فضای بی مثل و رمانتیک است.
شاید بتوان گفت آرامشی که در این خانقاه امین است، سرشار از دلبستگی با معنای آن نباشد. شرح حال گزارش واژه شناس و نحوی این مرجع به لغت کلیسای صلح و آسودگی است. با پیاده روی در ساحت مخده و ملاقات از خانه ها و خوابگاه ها، و همین طور نشیم پادشاهی قبرس به طور قطع شما به مائه ها سال پیش سفر خواهید کرد.
برای کسانی که مهمترین هدفشان از سفر به قبرس معاینه بررسی و گلگشت از مناطق تاریخی است، خانقه بلاپس به طور قطع می تواند مهمترین محل برای ملاقات باشد؛ چراکه این مکان گنج هنرهای اروپا است و بین همه کشورهای افرنگ اصطلاح زد و بنام است.