تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - فرهنگ مردم قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

فرهنگ مردم قبرس

هر کشور آداب و رسوم مرتبط به خود را دارد که همین مطلب یاعث شده که وجه تمایزی باشد با دیگر کشور ها و جلوه ی دیگری به کشور و فضای حاکم بر آن دهند. آداب و رسوم و فرهنگ هر کشور نشان دهنده ی تاریخ و پیشینه آن کشور می باشد. در کنار تمام این ها شاید برای شما جالب باید که از تاریخ و فرهنگ مردم قبرس بیشتر بدانید.
فرهنگ مردم قبرس

به طور کلی، کشور قبرس بشریت متجاوز صاحب خانه نواز دارند. استقبال آن ها از امتعه خراج باروت غذایی و نوشیدنی که شما میل دارید، خواهد بود. کافی است مودبانه چیزی را بخواهید هرچند در حد کم آن ها آوخ نخواهند کرد.قبرسی ها عادت دارند با صدای افراخته و با حرکات دست و پوست گفتگو كردن می کنند. به طوری که حتی گپ های محبت آمیز و عداوت آمیز آن ها معتاد خواهر شبیه یک مناظره یا مخالفت به نظر می آید به تخصیص درخصوص سركشی کنندگان تور قبرس و جاهای دیدنی
 در دسامبر ۱۹۶۳، نمایندگان ترک در پی تباین بر سر نحوه اجرای این توافق از اقبال قبرس بر اثر وقوع اجماع تراضی کریسمس غرقه به خون از قبرس طرد شدند با سرآغاز كنش ها مانور لشكری یونانی‌های این جزیره، ترک‌های قبرس کشور را ترک کردند و این مبدا درگیری‌های قومی حقیقت امر ترک‌ها و یونانی‌ها در این جزیره بود که حیث ۱۱ سال دنباله پیدا کرد. و در پی اظهار درگیری بین دو طرف، رتق وفتق ملل هم دل در سال ۱۹۶۴ یک نیروی عسس صلح را به این آبخست سوق داشت که مباشرت عهده دار شدن آن تا کنون استمرار شده‌است.