تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - همه چیز در رابطه با قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

همه چیز در رابطه با قبرس

یکی از موضوعاتی که باید به آن اشاره نمود این است که  برای سفر اگر یه نقطه خوب مانند قبرس را انتخاب کنید می تواند کلیه نیاز های شما و انتظاراتی که از یک سفر تمام عیار دارید را بر آورده کند. در ادامه با وبلاگ تور قبرس همراه باشید تا نکانت مهمی را در اختیار شما بگذاریم.

خوراكی ها

لزوما اگر شما هم به قبرس سفر اشته باشید مانند سایر كشور ها رستوران های خوب و مختلف در قبرس یافت می شود كه دارای ططعم ا و مزه های مختلف اند . از میان انواع نوشیدنی های الكلی ارزان و مناسب قبرس می توان Rali , Brandy تركی را نام برد كه جزء مهمترین نوشیدنی های همراه غذا است.علاوه بر خوراك تركی از جمله خوراك مخصوص قبرس شمالی می توان Boumbar، Kolokas ، Moloniya را نام برد و پنیر معروف Hellim كه در رستوران های قبرس شمالی واقعاً نمونه است. و همچنین می توان كباب Shish و كباب Doner را به زبان آورد كه از گوشت بره تهیه شده و قطعه ای فروخته می شود و در بسیاری از رستوران ها و به ویژه خانه كباب قبرس پیدا می شود.

همه چیز در رابطه با قبرس


پرندگان قبرس

البته باید این را هم اضافه نمود که محلهایی در قبرس وجود دارد كه دارای زندگی جالب و متفاوت پرندگان است و همچنین به بازدید كنندگان در میان دوره سفر تماشا از پرندگان را پیشنهاد می كند.بسیاری از پرندگان بعلت مهاجرت در فصل اول سال و پاییز مدت اقامت کوتاهی در جزیره دارند. و سایر گونه های پرندگان هم در فصل تابستان و زمستان را در جزیره به می گذرانند.

همه چیز در رابطه با قبرس

گلهای قبرس

یک از نکاتی که باید به آن اضفه نمد این است که یك مسافر در طول سفر خود در اطراف نقاط این كشور از فراوانی و تنوع انواع گیاهان وحشی در ماههای فوریه مارس و آوریل شگفت زده می شود. قبرس شمالی یك ناحیه زیبا با چشم اندازی متنوع است و در نزدیکی به شهرهای بزرگ در آن بسیار آسان است با این فضا كم فقط در قبرس شمالی حدود ۱۳۰۰ نوع گیاه و گل مختلف وجود دارد كه شامل ۱۵۰ نوع علف مختلف می باشد كه وحشیانه رشد می كنند.