تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - دریاچه نمک لارناکا، جاذبه ای دیدنی در قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

دریاچه نمک لارناکا، جاذبه ای دیدنی در قبرس

لارناکا از جمله شهرهای بسیار زیبای قبرس شمالی است که دارای چندین جاذبه گردشگری بسیار زیبا می باشد. همواره گردشگران زیادی از تور لارناکا به این شهر هم سفری یک روزه را انجام می دهند تا از جاذبه های گردشگری این شهر نیز دیدن کرده باشند. یکی از این جاذبه های دیدنی دریاچه نمک لارناکا است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

دریاچه نمک لارناکا

لازم است در همین ابتدا بگوییم که شهر لارناکا در قبرس جاذبه ها و زیبایی های زیادی دارد. آب نما ها، جزایر دیدنی و طبیعتی بسیار زیبا از جمله این موارد به شمار می آیند که هر ساله پذیرای شمار زیادی از گردشگران و علاقه مندان زیادی از سر تا سر جهان می باشند. همانطور که اشاره کردیم یکی از جاهای دیدنی قبرس که بسیار دیدنی و زیبا می باشد. دریاچه نمک لارناکا قبرس می باشد که از فرودگاه شهر فاصله کمی دارد.


نکته دیگری که ذکر آن خالی از لطف نیست این است که هر ساله در ماه های ژانویه تا فوریه حدود 10 هزار فلامینگو به این دریاچه می آیند. علاوه بر این پرنده، حدود 90 گونه دیگر از پرندگان، گونه های گیاهی و حیات وحش را مشهده خواهید کرد که در کنار هم در این محیط آرام و زیبا زندگی می کنند. دریاچه ارفانی، دریاچه سوروس و اسپیرو و البته بزرگ ترین آن ها دریاچه آلیکی نام های این چهار دریاچه می باشند که به طور پیچیده ای در کنار هم قرار گرفته اند و شکلی خاص و چشم نواز را ایجاد نموده اند. تور قبرس نوروز 96 زمان خوبی برای سفر به این منطقه خواهد بود.

دریاچه نمک لارناکا

همچنین این مورد نیز گفتنی است که زمانی که شمار سوار بر هواپیما قصد خروج از این شهر را دارید نمایی بی نظیر از بالای این طبیعت کم نظیر را خواهید داشت. از این دریاچه که متشکل از دو قسمت می باشد مثل گذشته نمک استخراج می شود. اگر در اواخر زمستان تا اوایل بهار به آن جا سفر کنید، کوچ زیبای فلامینگوها را می بینید.

برچسب ها

،

موضوعات مرتبط

تور لارناکا ، تور قبرس شمالی ،