تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - معرفی جاذبه های گردشگری لارناکا
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

معرفی جاذبه های گردشگری لارناکا

قبرس همواره یکی از مهم ترین کشورهای اروپایی به لحاظ جذب گردشگر بوده است و می تواند همچون سال های قبل نیز یکی از بهترین تورهای نوروزی 96 لقب بگیرد. یکی از مهم ترین شهرهای قبرس، لارناکا است که در مقاله امروز قصد داریم راجع به آن بیشتر صحبت کرده و چند جاذبه گردشگری مهم آن را معرفی کنیم چراکه تور لارناکا همواره یکی از محبوب ترین تورها در کشور ما بوده است.

جاذبه های گردشگری لارناکا

لارناکا روی شهر باستانی کیتون بنا گشته و یکی از زیباترین شهرهای ساحلی قبرس می باشد. طبیعت زیبا، غذاهای لذیذ و تاریخ افسانه‌ای لارناکا، میزبانی همیشگی برای مسافرهای تمام دنیا بوجود آورده است.

بزرگ‌ترین فرودگاه کشور قبرس، فرودگاه بین‌المللی لارناکا است که در نزدیکی دریاچه‌ نمک لارناکا قرار گرفته است. این فرودگاه از مرکز شهر فاصله‌ی چندان زیادی ندارد و رفت و آمد به آن با تاکسی، اتوبوس و مینی‌بوس راحت است. همچنین تاکسی‌های لارناکا، دفتر و ایستگاه‌های مشخصی دارند. لارناکا در هر چهار فصل از سال، تفریحات منحصر به فرد خودش را دارد؛ از ورزش‌های آبی و سواحل شلوغ و رنگارنگ در بهار و تابستان گرفته تا کوه‌های ترودوس و اسکی زمستانی.

جاذبه های گردشگری لارناکا

مسجد حلا سلطان نیز که زادگاه دایه‌ی حضرت محمد(ص) بوده، به تکه‌ی حلا سلطان معروف است و در نزدیکی فرودگاه و دریاچه‌ی نمک واقع شده و از برترین جاذبه های گردشگری قبرس شمالی محسوب می شود. این دریاچه، زمستان‌ها تبدیل به هتلی طبیعی برای هزاران فلامینگوی مهاجر می شود و به همین علت به آن لقب دریاچه‌ی فلامینگوها داده اند. شما می توانید در تور لارناکا نوروز 96 از این دریاچه بسیار زیبا دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری لارناکا

برای بازدید از آثار باستانی و نشانه‌های تمدن چند هزارساله‌ قبرس، چندین گزینه‌ی خوب در لارناکا وجود دارد؛ مهم‌تر از همه کلیسای آژیوس لازاروس در جنوب این شهر است؛ اسقف این کلیسا، لازاروس می باشد که به خواست حضرت مسیح زنده شده و با تبعید یهودیان تا پایان عمر در لارناکا و این کلیسا زندگی کرده است. موزه‌ی بیزانسی نیز در داخل محوطه‌ی این کلیسای قرار دارد و مجموعه‌‌ای از آثار باستانی، سکه‌ها و اشیای تاریخی قبرس را در خودش نگه داشته است.