تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - وضعیت کار و اقتصاد در قبرس چگونه است؟
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

وضعیت کار و اقتصاد در قبرس چگونه است؟

از چند سال پیش تا کنون دولت مردان کشور قبرس شمالی جهت جذب کردن سرمایه های خارجی که در نهایت منجر به بهبود وضعیت اقتصادی هر کشوری می شود، میزان مبلغ مالیات های دریافتی از این شرکت ها را تا حد بسیار زیادی پایین آوردند، تا آنجا که اکنون قبرس تنها کشور اروپایی است که پایین ترین مبالغ مالیاتی از شرکت ها را دریافت می کند. در مقاله امروز درباره وضعیت کار و اقتصاد در قبرس مطالبی را ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

وضعیت کار و اقتصاد در قبرس

این کار دولت قبرس همراه با بهره بردن از یک سری مزیت های عضویت در اتحادیه اروپا باعث شد تعداد بسیار زیادی از شرکت های اروپایی مخصوصا شرکت های انگلیسی جهت فرار از پرداخت مالیات های گزاف به این کشور مهاجرت کنند. با این کار این گونه شرکت ها در حقیقت پذیرفته اند که بعنوان یک شرکت قبرسی به فعالیت های خود ادامه دهند.

وضعیت کار و اقتصاد در قبرس

در حال حاضر از توریسم به عنوان یکی از منابع اصلی کسب درآمد قبرس نیز می توان نام برد. با توجه به مزیت های مالیاتی، عرضه نمودن خدمات به شرکت هایی که جهت فعالیت های تجاری خود به قبرس می آیند از دیگر مشاغل پر سود این کشور می باشد. بعلاوه از زمینه های بسیار ارزشمند و خیلی خوبی که برای فعالیت در قبرس وجود دارد می توان “تولید” را نام برد. بطور کلی کالاهایی که در کشور قبرس تولید شوند، می توانند به راحتی استانداردهای اتحادیه اروپا را دریافت کنند و به راحتی و بدون پرداخ مالیات به انواع کشورهای مختلف اروپایی صادر شوند.

وضعیت کار و اقتصاد در قبرس

در کنار مواردی که ذکر شد، موضوع ساخت و ساز املاک نیز از دیگر زمینه هایی می باشد که قبرس شمالی می تواند بیشتر روی آن کار کند. درست است که در چند سالیان گذشته همزمان با بحران بزرگ اقتصادی جهانی، بخش املاک قبرس نیز افول زیادی داشته ولی بدلیل دورنمای روشنی که برای قبرس پیش بینی شده است پروژه های ساختمانی زیادی در قبرس در حال ساخت می باشد.

موضوعات مرتبط

کشور قبرس شمالی ،