تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - غذاهای نیکوزیای شمالی
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

غذاهای نیکوزیای شمالی

غذاهای نیکوزیای شمالی   
       

غذاهای نیکوزیای شمالی

   
بیشتر اهالی لفکوشا ترک هستند و طبعاً کباب‌های خوشمزه‌ای دارند. همه‌جور رستورانی هم در آن قسمت شهر پیدا می‌شود، از کباب‌خانه‌های کوچک و غذاخوری‌های سنتی گرفته تا رستوران‌های شیک و مدرن. بیشتر کباب‌خانه‌ها عصرها تعطیل می‌کند و بخش قدیمی شهر، آن‌قدر سوت و کور می‌شود که دیگر حتی گشتن در خیابان‌هایش لطفی ندارد، چه برسد به پیدا کردن رستوران خوب! بوقجالین
این رستوران را در خانه‌ی سابق یک ارمنی ثروتمند روبه‌راه کرده‌اند. رستوران بوقجالین یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های شهر است و کیفیت بالایی هم دارد. انواع کباب و مزه در این رستوران سرو می‌شود و وقت شام، حیاط پُر دار و درختش همیشه شلوغ است. ظهرها برای ناهار، رستوران پر از مسافرانی‌ست که از بخش جنوبی شهر برای بازدید آمده‌اند؛ به‌خصوص که نزدیک  لدراپالاس هتل هم واقع شده: جایی که محل رفت و آمد بین دو نیمه‌ی شمالی و جنوبی شهر است.

سابور
می‌گویند سابور شیک‌ترین رستوران لفکوشاست، این رستوران کنار مسجد سلیمیه واقع شده و غذاهای ایتالیایی و اسپانیایی سرو می‌کند؛ داخلش با میزهای چوبی و مبلمان چرمی دکور شده و با چراغ‌های رنگی کم نور و عکس‌های مد روز تزیینش کرده‌اند. این رستوران تراس زیبایی دارد و چهارشنبه‌ها و جمعه‌ها در آن موسیقی زنده اجرا می‌کنند.

برچسب ها

،

موضوعات مرتبط

تور قبرس شمالی ،

لینک های مرتبط

رزرو هتل ، تایلند ، هتل های دبی ،