تبلیغات
تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی - هتل آکاپولکو ACAPULCO قبرس شمالی
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس شمالی | رزرو هتل های قبرس شمالی خوش آمدید

هتل آکاپولکو ACAPULCO قبرس شمالی

تور قبرس شمالی در هتل Acapulco  در Catalkoy ، هشت کیلومتری شرق Kyrenia ، گیرنه ، واقع شده است.این هتل در مساحتی برابر با یکصد هزار متر مربع و یک کیلومتر ساحل شنی بلند واقع شده است.
Acapulco  دارای 261 اتاق در ساختمان هتل ، 162 سوئیت ویلایی لوکس در محوطه هتل ، 14 سوئیت خانوادگی و 96 اتاق Pine Court است.بزرگترین استخر سرپوشیده گرم در قبرس شمالی در تور قبرس شمالی متعلق به هتل Acapulco می باشد و همچنین دارای آکواپارکی است با محوطه آبی جذاب کنارش جایی ایده آل برای کودکان شماست.

هتل های قبرس شمالی،هتل آکاپولکو،تور قبرس شمالی

سالن کنفرانس و همایش آن در تور قبرس شمالی ، بهترین در جزیره است. این هتل یک محیط سبز عالی و وسیع را برای آفتاب گرفتن به شما پیشنهاد می دهد.هدف این هتل ارائه بهترین ها به مسافرینش است.

ساحل هتل آکاپولکو در تور قبرس شمالی

Acapulco  مردم را به ساحلش با شن طلایی تمیز و دریای آبی شفاف در تور قبرس شمالی جذب می کند. شما می توانید از اقامتتان در اینجا، جایی که آبی لاجوردی آسمان به آب های خالص مدیترانه می رسد، لذت ببرید.
آکواپارک در تور قبرس شمالی ، جایی که شما می توانید با موسیقی و بازی تفریح کنید و استخر ها به شما اجازه می دهد تا در کنارش مطالعه کنید یا در محیط آرام اطرافش آفتاب بگیرید و یا حتی در محیطی آرام شنا کنید.

هتل های قبرس شمالی،هتل آکاپولکو،تور قبرس شمالی
ساحل هتل آکاپولکو

سونا – بدنسازی
زمانی را برای پرواندن بدن خود اختصاص دهید و به سالن بدنسازی مجهز ما در تور قبرس شمالی سری بزنید.در سونا، حمام ترکی و سونای بخار ما آرامش کسب کنید و از ماساژهای حرفه ای، جکوزی و استخر سرپوشیده گرم ما لذت ببرید.
سالن همایش و کنفرانس برای مهمانان تور قبرس شمالی
Acapulco آماده برگزاری بزرگترین کنفرانس ها و کارگاه های سازمانی با تجهیزاتی مدرن، پرسنلی با تجربه و سالن هایی با مساحت های مختلف در تور قبرس شمالی است که ظرفیت هایی مابین 100 تا 2000 نفر را در خود جای می دهد.
این تجهیزات شامل زیرساخت هایی تکنیکی همچون پروژکتورهایی در بالای سر، دستگاه اسلاید، دستگاه صدا، تلویزیون، تجهیزات ویدئو، فتوکپی و سیستم ترجمه همزمان می باشد.

هتل های قبرس شمالی،هتل آکاپولکو،تور قبرس شمالی
استخر سرپوشیده ی هتل آکاپولکو در تور قبرس شمالی

منبع: آژانس مسافرتی آمیتیس